Uwaga Studenci !

Wychodząc na przeciw Waszych pytań na temat wyjazdu narciarskiego WUM, uprzejmie informujemy, że jedyny wyjazd który jest współorganizowany przez Studium zamieszczony jest na Naszej stronie,  obóz ten zalicza zajęcia Wychowania Fizycznego oraz  organizuję szkolenie.
Chwilowo pojawiła inna oferta na Facebook, która mogła wprowadzić w błąd wszystkich zainteresowanych.

Do zobaczenia na

Plan zajęć

Informujemy, że plan zajęć na semestr zimowy 2018/2019  umieszczony jest na stronie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.LINK

AZS Student Camp Wilkasy 3-11 września 2018

SPORT all day! PARTY all night! CAMP all week! Osiem dni wspaniałej zabawy, sportu, rekreacji, wypoczynku, nowych znajomości, starych przyjaźni, szalonych miłości.

Dodatkowe zajęcia

Uprzejmie informujemy, że 19.06.201 (Wtorek) i 26.06.2018 ( wtorek) o godzinie 20:00 istnieje możliwość odrobienia zajęć WF na Ciołka 27 - zajęcia Tai Chi ( karta AZS)

Obóz jeździecki dla każdego.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza na obóz jeździecki dla początkujących i zaawansowanych w Klubie Jeździeckim „Deresz” w Nowym Dworze k/Bydgoszczy.

Zajęcia prowadzone przed doświadczonych trenerów skoków i ujeżdżenia.

Dodatkowa grupa AZS siłownia !

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów na dodatkowe zajęcia AZS, które odbywają się w czwartki o godz. 14:30 na siłowni !

ZAPRASZAMY!!