Nasze sekcje

Nasze sekcje!

Szczegółowe informacje po kliknięciu na nazwę sekcji!


AQUA FITNESS

Emilia Demich

emi.wolyniec@gmail.com

AKROBATYKA

Kamil Galach

galcon@wp.pl

BADMINTON

Tamara Siemieniuk

792-826-272

BELLY DANCE 

Dominika Oprawska

661-968-736 dominika.wwa@gmail.com

BODY ART.

Magda Kosmala

509-098-367  kosmala.magda@gmail.com

BURLESKA

Katarzyna Adamska

601-720-747 

kasiula16024@wp.pl

FITNESS

Marzena Walenda

marzena.walenda@wum.edu.pl

JEŹDZIECTWO

Beata Herman

501-213-438 

beata.herman@wum.edu.pl

JOGA

Eugeniusz Markiewicz

698-082-892 

JUDO

Jerzy Skolimowski

601-246-823, 

skolpol-sport@wp.pl

KARATE

Jerzy Chrzanowski

502-299-867 

jerzy.chrzanowski@wum.edu.p

KITESURFING  (OBOZY)

Ewa Szymczak

509-296-222 ewaszymczyk8@gmail.com

KORFBALL

Maciej Goławski

668-630-581

maciej.golawski@wum.edu.pl 

KOSZYKÓWKA K

Jacek Szczepański

503-501-484

KOSZYKÓWKA M

Jacek      Szczepański

503-501-484

LATINO LADIES

Katarzyna Adamska

601-720-747  

kasiula16024@wp.pl

LEKKOATLETYKA+JOGGING*

Jerzy Rudzik

668-956-189

NARCIARSTWO

Paweł Krawczyk

505-123-649

PIŁKA NOŻNA M

Jarosław Gargol

693-615-551

PIŁKA RĘCZNA K

Łukasz Zdeb

880-838-124

PIŁKA RĘCZNA M

Paweł Krawczyk

505-123-649

PIŁKA SIATKOWA K

Antoni Stradomski

606-756-405

PIŁKA SIATKOWA M

Antoni Stradomski

606-756-405

PŁYWACKA ZAWODNICZA

Bożena Glinkowska

boglinkowska@o2.pl

POLE DANCE

Maria Rozbicka

azspoledance@wp.pl

POWER DANCE

Katarzyna Adamska

601-720-747 

kasiula16024@wp.pl

STRETCHING

Kinga Klaś-Pupar

yinlong@yinlong.pl

TAI CHI

Kinga Klaś-Pupar

yinlong@yinlong.pl

TANIEC NARODOWY

Piotr Piotrowski

mppiotrowscy@op.pl

TANIEC TOWARZYSKI

Katarzyna Adamska

601-720-747 

kasiula16024@wp.pl

TANIEC UŻYTKOWY

Katarzyna Adamska

601-720-747 

kasiula16024@wp.pl

TENIS ZIEMNY

Jacek Szczepański

503-501-484

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE(Międzyuczelniana)

Agnieszka Cybulska

607-813-482 acybul@interia.pl

ZUMBA

Marcin Wiatrowicz

668-389-727 

wiatrowicz.marcin@gmail.com

WSPINACZKA

Marek Fliśnik

503-301-745

ŻEGLARSTWO *

KOLARSTWO *

 

 

SZACHOWA*

 

 

 

Kolor czerwony - sekcja rekreacyjna


*zajęcia z danej sekcji nie są prowadzone, istnieje jednak możliwość wystartowania w zawodach (np. AMP) oraz reprezentowania uczelni w danej dziedzinie