Obóz narciarski w Jeleśni k/Korbielowa

DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ZAAWANSOWANYCH I TYCH, CO ZALICZAJĄ WF

W dniach 8.02.-15.02.2015 (7 dni) odbędzie się obóz narciarski w Jeleśni k/Korbielowa.

Jazda na nartach na stokach Pilska w Korbielowie – najwyższego szczytu narciarskiego po Kasprowym Wierchu.

Dla chętnych – codziennie2 godziny  zajęć  w grupach w podziale na umiejętności z instruktorami ze szkoły „SPORT OSICKI”  licencjonowanej przez PZN – 180 zł za 6 dni.

Obóz zalicza wf.

Zakwaterowanie w pokojach 2- 3- i 4-osobowych w pensjonacie „Maria” (ul. Plebańska 15) – zapisy do pokojów przy wpłacie zaliczki. W cenie pobytu rewelacyjne wyżywienie na miejscu.

W czasie obozu możliwe zorganizowanie popołudniowych wyjazdów do gorących źródeł  w Orawicy na Słowacji (bus ok. 30 zł/os), wycieczki do muzeum Browaru „Żywiec” i wieczoru z Kabaretem „Baca” w zabytkowej Karczmie w Jeleśni.

Cena za noclegi z wyżywieniem  studenta WUM 420zł w pokoju z łazienką

Cena za pobyt osoby spoza WUM 480zł

Dodatkowe informacje w Studium WFiS oraz u mgr Beaty Herman - tel. 501213438

Zaliczkę za pobyt (200zł), opłatę za karnety i opłatę za instruktora należy wpłacać w Studium WFiS u Pani Ani Wojdyny

W razie zebrania się dużej grupy możliwe jest zorganizowanie transportu autokarowego.