V PUCHAR ZARZĄDU GŁÓWNEGO AZS W KORFBALLU !!!

Zarząd Główny AZS oraz Uniwersytecki Klub Korfballu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (AZS WUM Warszawa) zapraszają zainteresowane reprezentacje uczelniane do wzięcia udziału w zawodach o Puchar ZG AZS w Korfballu.

I. Informacje ogólne

Planowany termin przeprowadzenia zawodów: 26.04.2014 r.

Miejsce rozgrywek: hala Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Włochy, ul. Gładka 18, Warszawa

II. System rozgrywek

System rozgrywek zostanie dopasowany do liczby zgłoszonych zespołów.

Szczegółowe informacje oraz program zawodów zostaną przekazane zainteresowanym reprezentacjom po zamknięciu zgłoszeń.

III. Zgłoszenia

Zgłoszenia reprezentacji uczelnianych / środowiskowych prosimy przesyłać na załączonym wzorze, na adres e-mail: paulinamarasek@wp.pl

Ostateczny termin przesłania zgłoszeń mija z dniem: 10.03.2014 r.

W przypadku drużyn, które chciałyby nocować w Warszawie przed lub po zawodach prosimy o wcześniejszy kontakt. W przypadku takim organizatorzy pomogą w znalezieniu miejsca noclegowego.

IV. Zasady uczestnictwa:

1. Do zawodów mogą zostać zgłoszone reprezentacje uczelniane / środowiskowe AZS. W skład każdego zgłoszonego zespołu może wejść max. 12 zawodników oraz trener i kierownik.

2. W Pucharze ZG AZS w Korfballu mogą uczestniczyć  studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz pracownicy naukowi uczelni.

3. Warunkiem dopuszczenia do zawodów jest przedłożenie w Biurze Zawodów następujących dokumentów:

a) ważna legitymacja studencka;

b) wypełnione zgłoszenie ostateczne.

4. Każda z drużyn zobowiązana jest do posiadania jednolitych strojów oznaczonych numerami.

V. Zasady finansowania

1. Udział w zawodach jest bezpłatny.

2. Koszty ewentualnego noclegu oraz posiłku ponoszą uczestnicy zawodów.

V. Dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje o zawodach zostaną przekazane zgłoszonym reprezentacjom uczelnianym pocztą elektroniczną.

Dodatkowych informacji o zawodach udzielają:

Paulina Marasek

tel. 608 860 457

e-mail: paulinamarasek@wp.pl

Grzegorz Hładun

tel. 667 565 486

e-mail: g.hladun@wp.pl

Maciej Goławski

e-mail: m.golawski@korfball.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!