AZS Student Camp Wilkasy 3-11 września 2018

SPORT all day! PARTY all night! CAMP all week! Osiem dni wspaniałej zabawy, sportu, rekreacji, wypoczynku, nowych znajomości, starych przyjaźni, szalonych miłości. Osiem zwariowanych i nieprzespanych nocy w Ośrodku AZS na Mazurach w Wilkasach to jest to co tygrysy lubią najbardziej!

AZS Warszawa przy współpracy z klubami uczelnianymi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza do udziału w AZS Student Camp Wilkasy 2018.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.azs.waw.pl/studentcamp