Jesteś tutaj

Komunikat Transportowy Jafi Sport AUTOKAR - WUM 01.02 (piątek) – 09.02 (sobota)

Komunikat Transportowy Jafi Sport

AUTOKAR  - WUM

01.02 (piątek) – 09.02 (sobota)

 

Biuro Jafi Sport  tel. komórkowy: +48 517 292 545

 

PILOT: mgr Kinga Klaś-Pupar tel. +48 604 775 765 (telefon czynny w piątek od godziny 15:00*)

 

Tym autokarem jadą osoby zakwaterowane w obiekcie: Apartamenty Rododendro

 

UWAGA!!!

Prosimy o przestrzeganie poniższego regulaminu:

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę.: 1 torba podróżna do 23 kg (prosimy nie zabierać walizek plastikowych!) lub plecak (bez stelaża), 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce, 1 bagaż podręczny (do środka autokaru). Spóźnienie 15 minutowe na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatorów z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd (ta zasada dotyczy również spóźnienia powyżej 15 minut na postojach podczas podróży).

 

Warszawa: zbiórka godz. 18:30, wyjazd 19:00 Księcia Trojdena 2 C, Centrum Sportowo Rekreacyjne WUM, powrót (niedziela) w godz. przedpołudniowych, miejsce jw.

 

Informacje dotyczące podróży:

1. Przewidywany czas dotarcia na miejsce to godz. 18:00-19:00.

2. Przed wejściem do autokaru prosimy o zgłoszenie się do pilota w celu potwierdzenia obecności oraz uzyskania informacji do którego luku spakować bagaże. Bez informacji od pilota lub kierowcy zabrania się samodzielnego umieszczania bagaży w lukach bagażowych.

3. Obowiązuje całkowity zakaz przewożenia substancji zabronionych oraz obowiązują limity na przewóz alkoholu oraz wyrobów tytoniowych należnych dla danego miejsca wyjazdu. Prosimy o ich przestrzeganie.

4. Każdy pasażer jest zobowiązany do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących w transporcie oraz zaleceń obsługi autokaru.

5. Pasażer odpowiada za szkody wyrządzone Przewoźnikowi (w tym szczególnie za zniszczenia wyposażenia autokaru) i innym Pasażerom na zasadach ogólnych przewidzianych przepisami Kodeksu Cywilnego.

6. Prosimy pamiętać o zabraniu dokumentów na wyjazd (konieczny dowód osobisty lub paszport) – Jafi Sport nie odpowiada za brak ważnego dokumentu pasażera i ewentualne problemy z tym związane w przypadku kontroli dokumentów.

7. W przypadku, gdy autokar jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa Pasażer jest zobowiązany do korzystania z tych pasów podczas podróży.

 

 

Autokar

Godziny odjazdu w dniu  09.02.2019  (sobota) z poszczególnych obiektów potwierdzą  rezydenci na dzień przed odjazdem. Wyjazd nastąpi w godzinach porannych.

 

Przyjazd do Polski w godzinach wczesno porannych w dniu 10.02.2019  (niedziela) .

 

 

Życzymy miłej podróży

Jafi Sport

 

*w przypadku pytań przed tym terminem prosimy o kontakt z biurem